TECNAMP2002JF
Tecnam P2002-JF

Dwumiejscowy, certyfikowany samolot produkcji włoskiej. W naszej flocie mamy 3 egzemplarze tego dolnopłata o znakach rejestracyjnych SP-FCP, SP-FCL i SP-FCS. Wszystkie wyprodukowane w 2007 roku. Samoloty są używane głównie w szkoleniu do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A) i rekreacyjnego LAPL(A)

TECNAMP92JS
Tecnam P92-JS

Dwumiejscowy, certyfikowany samolot produkcji włoskiej o znakach rejestracyjnych SP-KYB. Rok produkcji: 2006.  Samolot wykorzystywany do budowania nalotu przez pilotów licencjonowanych, lotów treningowych, szkolenia sportowego, udziału w zawodach sportowych oraz przelotów rekreacyjnych po Polsce i Europie. W mniejszym stopniu używany w szkoleniu do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A) i rekreacyjnego LAPL(A).

CRUISER_bz_cienia
PS-28 Cruiser

Dwumiejscowy, certyfikowany samolot produkcji czeskiej o znakach rejestracyjnych SP-IMI. Rok produkcji: 2016.  Samolot wykorzystywany do budowania nalotu przez pilotów licencjonowanych, lotów treningowych, szkolenia sportowego, udziału w zawodach sportowych oraz przelotów rekreacyjnych po Polsce i Europie. Wyposażony w glass cockpit.

C172S
Cessna 172S

Czteromiejscowy, certyfikowany samolot produkcji USA. W naszej flocie latają dwie Cessny o znakach rejestracyjnych SP-KSL rocznik 2000 i SP-CMW rocznik 2004. Samoloty wykonują przewozy pasażerów w lotach widokowych nad Katowicami, Beskidami, Jurą i Tatrami, budowania nalotu przez pilotów licencjonowanych oraz do lotów VFR noc. Służą również do szkolenia pilotów do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A) i rekreacyjnego LAPL(A) a także z uwagi na wygodę i zasięg – do przelotów po Polsce i Europie, wykonywanych przez naszych członków w ramach działalności statutowej.