Zapraszamy na loty widokowe i zapoznawcze samolotem i szybowcem.
Usługi świadczymy jako certyfikowany przewoźnik lotniczy.

Lot widokowy samolotem nad Katowicami

30 minutowy lot nad Katowicami i AGLOMERACJĄ ŚLĄSKĄ. W trakcie lotu pasażerowie mogą podziwiać nie tylko śródmieście Katowic ale również zabytkowy Nikiszowiec, Park Śląski i zamek w Będzinie.
Kup Voucher

Lot widokowy samolotem szlakiem Orlich Gniazd

Lot nad Jurą Krakowsko - Częstochowską. Z pokładu samolotu podziwiać będzie można między innymi zamki w będzinie, Olsztynie, Bobolicach, Mirowie i Ogrodzieńcu. Lot trwa 45 - 60 minut.
Kup Voucher

Lot widokowy samolotem nad Beskidy

60 minutowy lot nad Beskidy. Polecimy nad Tychami, Pszczyną, jeziorem Goczałkowickim w okolice Góry Żar i Jeziora Żywieckiego. W drodze powrotnej będzie można podziwiać Szyndzielnię, Ustroń i Wisłę.
Kup Voucher

Lot widokowy samolotem szlakiem Orlich Gniazd

Przelot z Katowic w okolice Zakopanego i z powrotem potrwa prawie dwie godziny. W tym czasie będzie można zobaczyć z lotu ptaka: Wadowice, Lanckoronę, Suchą Beskidzką, Maków Podhalański, Rabkę, Nowy Targ, Zakopane, Babią Górę.
Kup Voucher

Zachodni lot widokowy samolotem.

Polecimy w stronę Gliwic, mijając kolejne miasta naszej aglomeracji. Dalej będziemy podziwiać z lotu ptaka Kanał Gliwicki, Zalew Chechło, Górę Św. Anny i bajkowy zamek w Mosznej.
Kup Voucher

Lot widokowy szybowcem

Lot widokowy szybowcem

W ciągu kliku sekund osiągniemy ponad 300 metrów wysokości przyspieszając do ponad 100 km/h, by potem w ciszy, pośród ptaków, szybować nad zabudowaniami miasta.
Kup Voucher

Lot zapoznawczy samolotem

Lot zapoznawczy samolotem

Weź udział w zapoznawczym szkoleniu samolotowym na którym poznasz podstawowe zasady pilotażu. Wypróbuj swoich umiejętności jako pilot - bez badań lekarskich, bez zbędnych formalności.
Kup Voucher

Lot zapoznawczy szybowcem

Lot zapoznawczy szybowcem

Weź udział w zapoznawczym szkoleniu szybowcowym na którym poznasz podstawowe zasady pilotażu. Wypróbuj swoich umiejętności jako pilot - bez badań lekarskich, bez zbędnych formalności.
Kup Voucher